Domek narzędziowy drewniany

Domy, domki, wiaty, altany, garaże, tarasy – wszystko z drewna

25 maja, 2022 Posted by Uncategorized 0 thoughts on “Domy, domki, wiaty, altany, garaże, tarasy – wszystko z drewna”

Zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebooku https://www.facebook.com/mirgos.domy

Znajdziesz tu więcej informacji i zdjęć naszych domów drewnianych letniskowych i całorocznych. Na bieżąco staramy się aby widoczne były nasze domy, domki, wiaty, altany, tarasy, garaże i wszelka inna architektura ogrodowa.

Zapraszamy również na nasz plac wystawowy w Tomicach k/Piaseczna ul. Puławska 5, gdzie można zobaczyć naszą jakość na żywo 🙂

 

 

Widok z salonu z aneksem kuchennym na taras

Zapraszamy na plac wystawowy w Tomicach k/Piaseczna, Puławska 5 :)

25 maja, 2022 Posted by Uncategorized 0 thoughts on “Zapraszamy na plac wystawowy w Tomicach k/Piaseczna, Puławska 5 :)”
Solidność wykonania,
niskie koszty eksploatacji,
trwałość,
gwarancja jakości wykonania,
budynek w zgodzie ze zdrowiem i ekologią,
budowa realizowana przez doświadczonych specjalistów.
To podstawowe zalety domu całorocznego budowanego z firmą Mirgos Domy z Drewna.
Zapraszamy na nasz plac wystawowy w Tomicach k/Piaseczna, ul. Puławska 5 (przed przyjazdem prosimy o tel. 604195284),  gdzie można zapoznać się z jakością naszych domów. Na placu posiadamy również inne obiekty takie jak: domki narzędziowe, domki letniskowe, wiaty, altany, garaże, tarasy, pergole, domki dla dzieci, budy dla czworonogów i inna drobna architektura ogrodowa. Przyjedź, zobacz i porozmawiajmy o szczegółach 🙂 Zapraszamy 🙂
drewniany domek narzędziowy pokryty gontem bitumicznym

Drewniany domek narzędziowy – na co zwrócić uwagę decydując się na zakup?

9 maja, 2022 Posted by Uncategorized 0 thoughts on “Drewniany domek narzędziowy – na co zwrócić uwagę decydując się na zakup?”

Drewniany domek narzędziowy – do czego może być potrzebny i na co zwrócić uwagę decydując się na zakup? Przede wszystkim jest to miejsce, które służy do przechowywania narzędzi ogrodowych. W zależności od wielkości wybranego obiektu dodatkowo można przechowywać w nim meble ogrodowe, zabawki dla dzieci, grilla oraz inne urządzenia lub przedmioty, na które brakuje miejsca w domu lub z racji przeznaczenia nie przechowujemy w domu. Domek narzędziowy z Firmy Mirgos Domy z Drewna to rozwiązanie, które pozwala utrzymać porządek, a dodatkowo przy odpowiednim wkomponowaniu w architekturę może stanowić ozdobę naszego ogrodu.
Decydując się na drewniany domek narzędziowy warto zwrócić uwagę na to, aby domek był odpowiednio odizolowany od podłoża, a konstrukcja powinna zapewniać cyrkulację powietrza, kiedy domek jest zamknięty. Kolejnym istotnym elementem jest sposób montażu oraz stabilność konstrukcji i tym samym odporność na silne wiatry.
Dokonując wyboru domku ogrodowego warto zdecydować się na model, który spełni nasze oczekiwania i potrzeby. Kluczową kwestią dla posiadaczy ogrodów jest m.in. rozmiar narzędziowni.

Planując zagospodarowanie narzędziowni warto rozważyć montaż półek, które umożliwią uporządkowanie  drobniejszych sprzętów i narzędzi. Istotnym elementem domku ogrodowego jest okno, które z jednej strony zapewnia lepszą widoczność we wnętrzu i jednocześnie poprawia estetykę domku. Niezależnie od okna, warto rozważyć montaż oświetlenia. Dla naszej wygody przy “parkowaniu” kosiarki przydatnym rozwiązaniem może okazać się drewniany podest, ułatwiający wjazd kosiarką do domku drewnianego.

Dla miłośników kominków warto rozważyć powiększenie domku narzędziowego o drewutnię  lub pergolę, która może stanowić idealną ozdobę naszego ogrodu.

Te i inne rozwiązania oferuje firma Mirgos Domy z Drewna. Gotowe domy, domki narzędziowe, domki ogrodowe, wiaty, altany, tarasy i inną architekturę ogrodową można zobaczyć na naszym placu wystawowym w Tomicach k/ Piaseczna, ul. Puławska 5  (przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny). Przyjedź, zobacz i porozmawiajmy o szczegółach. Zapraszamy 🙂

Witaj na naszej stronie

13 lutego, 2017 Posted by Uncategorized 0 thoughts on “Witaj na naszej stronie”

Witaj na stronie naszej firmy Mirgos Domy z Drewna. Zapraszamy do zapozania się z ofertą!